Witam ponownie

 

Tak wiem zniknęłam, tak trochę po ,świńsku’ bez żadnego pożegnania, wyjaśnienia, generalnie nieładnie. Musiałam…… rodzina – Młody zrobił się taki jakiś wymagający,  praca – powrót na pełen etat, kariera w korpo itp….. Ze względu na to nie mogłam włożyć całego mego serducha w to miejsce, a tak chciałam i lepiej(tak mi się wtedy wydawało) było uciec jak panna młoda z przed ołtarza.

Oh jak ja się myliłam…. Nie było tygodnia przez te ostatnie 3(nooo tak długo!!) lata kiedy to bym nie pomyślała o tym miejscu, o tym jak bardzo lubiłam się z wami dzielić moimi skrawkami z angielskiego, i nie tylko, mego życia.

Więc jestem, przyniosłam kwiatki, Ty zaparz kawę, ciasta nam nie wolno bo na diecie jesteśmy i sobie pogadamy. Pewne tematy się powtórzą bo po prostu były dobre i czytane przez was non stop. Angliaoczamipolki.com była nie do odratowania tak więc powstała angliaoczamipolki.pl. Ma być o moich doświadczeniach na tej ziemi angielskiej i nie tylko. Podziel się swoimi jak chcesz ale nie krytykuj kogoś innego, pamiętaj spotykamy się tutaj przy kawie a nie na sali sądowej, nikt nikomu nic tutaj nie musi udowadniać.

Co się zmieniło? Młody – wychowuje się sam….. wygrałam w totka….. hehe NIE, chociaż tak mi się śni bardzo często. Jak na razie wydaje mi się, że po prostu dorosłam i trochę sobie to wszystko poukładałam choć to się też okaże.

Po prostu tęskniłam….

Follow:

Komentarzy: 2

 1. Marta
  Marzec 30, 2017 / 5:41 pm

  Swietnie ze wróciłaś ! Czytałam ten blog pare lat temu z entuzjazmem a teraz No cóż zmieniło sie i u mnie i od 3 lat tez mieszkam w Anglii ! 😉 pozdrawiam i czekam na nowe wpisy ! Xx

  • Kasia
   Marzec 30, 2017 / 6:21 pm

   Bardzo mi miło x

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *